Niemieckie urządzenia Achat5 dostępne w Polsce za pośrednictwem RENEX

ACHAT5 to producent rozwiązań przeznaczonych do linii produkujących elektronikę. W ofercie znajdują się między innymi stacje załadowcze, stacje wyładowcze, transportery międzymaszynowe i bufory PCB.

Solidna konstrukcja wykonana nie z aluminum, lecz ze stali znacznie wydłuża żywotność urządzeń Achat5 oraz wpływa korzystnie na stabilność pracy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość uzupełnienia linii o system inspekcji VinCam, który może być zamontowany na transporcie. 

Na podstawie ustaleń z klientem, możliwe jest już w fazie planowania inwestycji, opracowanie indywidualnego projektu systemu transportu PCB, dostosowanego możliwościami do konkretnych potrzeb procesu. 

Z urządzeniami niemieckiego producenta Achat5 można zapoznać się w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku – możliwe jest przeprowadzenie testów produkcji na aplikacjach dostarczonych przez klienta. Ponadto Renex zapewnia montaż kompletnych linii produkcyjnych, modyfikację i optymalizację istniejących linii oraz pełne wsparcie techniczne i handlowe, a także pomoc w finansowaniu inwestycji.

Urządzenia znajdą Państwo w dziale: Stacje transportujące