Bogart rozszerza ofertę montażu THT

Producent elektroniki pracuje nad unijnym projektem, który może wprowadzić duże zmiany na rynku tachografów cyfrowych, a przy tym ponownie rozbudował swój park maszynowy w sprzęt kupiony od firmy RENEX.

Główną działalnością Bogartu jest produkcja autorskich urządzeń pomiarowych dla branży samochodowej oferowane głównie jako urządzenia OEM. Jednak firma nie ogranicza się tylko do własnych projektów i zajmuje się produkcją zleconą. – Mamy doskonale wyposażony zakład i świetnych pracownikówSzkoda by marnował się taki potencjał – mówi prezes Bogartu i dodaje, że chętnie zajmują się nietypowymi, trudnymi zleceniami w tym projektowaniem i produkcją gotowych urządzeń według założeń klienta. Na pewno pomaga w tym współpraca w ośrodkami naukowymi, wśród których znajduje sie Politechnika Warszawska oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, w szczególności Wydział Nauk Technicznych olsztyńskiej uczelni, który prowadzi także kierunek mechatroniki. 

Bogart rozwija także inne aspekty swojej działalności. Na przełomie roku spółka poszerzyła ofertę montażu w technologii THT. Park maszynowy wzbogacił się o urządzenia kupione od firmy Renex: 

Renex będzie także zapewniał serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nowe maszyny są przeznaczone głównie na potrzeby prac zleconych. Bogart zdobył duże zamówienie od klienta z branży elektrycznej i stąd właśnie potrzeba rozbudowy parku maszynowego – Na technologię THT, mimo że nie jest nowoczesna, wciąż mamy zapotrzebowanie – komentuje Bogusław Cieślak.

Źródło: evertiq.pl